Lunar Blade 1.4 (ios)

Lunar Blade

1.4
Lunar Blade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lunar Blade, üstünüze doğru gelen tüm binaları kılıç ile etkisiz hale getirmenizi amaçlayan bir oyundur.

Kılıç kullanmayı sevenler ve ilginç bir şekilde kılıç ile birlikte binaları etkisiz hale getirmek isteyenler için Lunar Blade oyunu oldukça ilgi çekici olabilir. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun sayesinde oldukça aksiyonlu dakikalar geçirebilirsiniz.

Lunar Blade oyununda oldukça ilginç bir ana karakteriniz bulunuyor. Karakteriniz bizim oldukça fazla çizdiğimiz çöp adam olarak adlandırılabilir. Bu karakterle birlikte oyun boyunca üstünüze doğru gelen tüm binaları etkisiz hale getirmelisiniz. Lunar Blade oyununa başladığınız ilk zamanlarda kolay gelebilecek olan bu işlem zamanla sizi zorlayacak. Binaları yıkmak için sadece sizin iyi oynamanız yeterli değil. Aynı zamanda karakterinizin elinde bulunan silahı da sürekli geliştirmeniz gerekiyor. Elinizde ne kadar iyi bir silah bulunursa o kadar fazla bina yıkabilirsiniz.

Özellikle uzak doğu ülkelerindeki evleri barındıran Lunar Blade, bu evleri yıktığınız oranda size puan veriyor. Kazandığınız bu puanlarla birlikte çöp adamınızı özelleştirmeniz ve ona yeni silahlar alabilmeniz mümkün. Boş zamanlarınızda size oldukça eğlenceli vakit geçirtebilecek olan Lunar Blade'i hemen şimdi indirebilirsiniz.

YORUMLAR