Mad Aces 1.0.1 (ios)

Mad Aces

Mad Aces
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Aces, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz zorlu bir kaçış oyunudur.

Mad Aces, uzun süre başından kalkmayacağınız zorlu ve heyecanlı bir kaçış oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, tehlikelerle dolu bir atmoferde zorlukları aşmaya çalışıyoruz ve karşımıza çıkan nesneleri yok ediyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyun olduğundan incelemede biraz daha derine inelim.

Mad Aces oyunu aksiyon kategorisine de alabileceğimiz oyun dünyasında varolan en zorlu kaçış oyunları arasında yer alıyor. Oyun tasarımından, oynanışına kadar özenle geliştirilmiş ve ilk andan itibaren güzel bir maceraya atıldığını hissedebiliyorsunuz. Grafiklerin atmosfere uygun olarak göze hoş geldiğini söyleyebilirim. Oynanış ise ilk başlarda oldukça kolayken ilerleyen zamanlarda giderek zorlaşıyor. 

Oyunun temel amacının sizin beceri kabiliyetinizi ve reflekslerinizi sınamak olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Retro oyun mekanizmaları sayesinde muadillerinden sıyrılıyor ve sonsuz seviyelerde ilerleyebileceğiniz kolay anlaşılır ama zor oynanan bir oyun keyfi sunuyor. Uçma, atlama, çarpma ve patlatma özelliklerinden sadece birini kontrol ederek ilerlemeye çalışacağımız Mad Aces, genişleyen karakter yapısıyla da ilgimi çekti diyebilirim. 

Kaçış oyunları kategorisinde sizi uzun süre meşgul edecek bir oyun arıyorsanız Mad Aces'ı kesinlikle tavsiye ederim.  App Store'dan ücretsiz indirerek eğlenceli bir uzay macerasına atılmak hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR