Mad Bullets 1.2 (ios)

Mad Bullets

1.2
Mad Bullets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Bullets bizi Vahşi Batı'nın acımasız sokaklarına bırakan ve aksiyon dozu yüksek bir shooter oyunudur.

Mad Bullets aksiyonun ve heyecanın bir an olsun bile durmadığı bir shooter oyunudur. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilecğeiniz Mad Bullets’taki amacımız kötü karakterleri vurarak kasabayı temizlemek.

Oyunda kontrol ettiğimiz karakter otomatik olarak hareket ediyor. Bizim yapmamız gereken şey silahımızı kullanarak eli silahlı adamları vurmak ve masumları korumak. Oyun esnasında karşımıza masum karakterler de çıkmakta. Bu karakterleri vuracak olursak puan kaybediyoruz. Durum böyle olduğu için oldukça temkinli hareket etmek zorundayız.

Kötü adamlara ek olarak yol kenarında yer alan fıçıları da vurmak zorundayız. Bu fıçıların içinden farklı sürprizler çıkıyor. Kimi zaman bomba kimi zaman da para. Bombaları vuracak olursnaız direkt olarak ölüyorsunuz. Bu yüzden sadece paraları vurmanız gerekiyor. Oyunda eğlenceli ve keyifli görseller kullanılmış. Kontrol mekanizması da gayet iyi işliyor. Ateş ettikçe tahmin ettiğiniz gibi mermilerimiz azalıyor. Ekranın sol alt tarafına tıklayarak mermilerimizi doldurmamız gerekiyor.

Heyecan dozu yüksek eğlenceli ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız Mad Bullets denemeniz gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR