Mad Moles

Mad Moles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Moles, iPhone ve iPad sahiplerinin boş vakitlerini değerlendirmek ve eğlenmek amaçlı oynayabileceği ücretsiz bir iOS oyunu.

Mad Moles, sürekli olarak güncellenerek oyunculara yeni bölümler sunulan eğlenceli bir iOS arcade oyunu. Hem grafikleri hem de oynanışı ile klasik atari oyunlarına benzeyen Mad Moles, iPhone ve iPad sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor.

Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyundaki amacınız deliklerden çıkan köstebekleri yok etmek. Köstebekleri yok etmek için ise bir çok farklı silah türü kullanabiliyorsunuz. El bombasından lazer silahına kadar bir çok farklı silah türü olan oyunda, köstebeklerin de türü bulunuyor. Oyunun ilginç yanı ise köstebeklerin size karşılık vermesi. Normalde bu tür oyunlarda deliklerden çıkan köstebek yada diğer yaratıklar yok edilmeyi bekler ve herhangi bir karşılık vermez. Fakat bu oyunda köstebeklerde farklı türlerde ve delikten çıktıklarında onları vuramazsanız size zarar verebiliyor.

Oyunun kendi bölümleri dışında sunulan bonus bölümler ile oyun daha da eğlenceli hale gelmiş. 3 yıldızlı puan sistemi üzerinden değerlendirilen bölümlerin hepsini 3 yıldız alarak geçmek biraz zor. Fakat bellibir süre oynayıp ustalaştıktan sonra şansınızı deneyebilirsiniz.

iPhone yada iPad sahibiyseniz ve son günlerde oynayarak boş zamanlarınızı eğlenceli kılabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Mad Moles'ü ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR