Mafia Rush

Mafia Rush
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mafia Rush eğlenceli bir aksiyon oyunudur

Mafia Rush bir mafya patronu olarak sayısız kötü adama karşı savaş verdiğiniz eğlenceli bir mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir mafya oyunu olan Mafia Rush'ta herşeye sıfırdan başlayan bir mafyayı yönetiyoruz ve kötü adamları yok ederek yükselmeye çalışıyoruz. Temel amacımızın tarihin görmüş olduğu en büyük mafya patronu olmak olduğu Mafia Rush bize farklı oyun modlarıyla zengin biri çerik sunuyor.

Mafia Rush'ta soygunlar yapabileceğimiz gibi belli hedeflere saldırabiliyoruz veya belli hedefleri savunmaya çalışabiliyoruz. Bunun yanında düşmnalarımız bize sürekli saldırırken en uzun süre hayatta kalmaya çalıştığımız oyun modları da mevcut. 3 boyutlu bir aksiyon oyunu olan Mafia Rush'ta kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetmekteyiz. Oyunda haritasında düşmanalrımız bize her yönden saldırıyor. Bu nedenle dikkatli olmalı ve düşmanlarımızın bize yaklaşmasına izin vermemeliyiz.

Mafia Rush'da kahramanımız düşmanlarını yok ettikçe düşmanlardan para düşüyor ve bu paraları kullanarak yeni silahlar ve ekipmanlar alabiliyoruz. Bunun yanında kazandığımız tecrübe puanlarıyla mafya patronumuzun hızını, çevikliğini ve sağlığını yükseltebilmekteyiz.

YORUMLAR