Magic Kinder 4.1 (ios)

Magic Kinder

4.1
Magic Kinder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Kinder, Kinder sürpriz yumurta oyuncakları kazandıran çocuk oyunları, videolar, masallar içeren iOS uygulaması.

Magic Kinder, iPad ve iPhone’unuzda oyun oynamayı seven, çizgi film izleyen çocuğunuz için indirip beğenisine gönül rahatlığıyla sunabileceğiniz bir uygulama. 3 – 10 yaş arası çocuklara uygun eğitici oyunlardan videolara, uyku öncesi masallardan çizim ve boyamaya tüm içerik tamamen ücretsiz veriliyor.

Çocuk dostu kullanıcı arayüze sahip Magic Kinder uygulamasında çocukların yeteneklerini ortaya çıkaran ve gelişimlerine katkı sağlayacak çok sayıda mobil oyun, Kinder sürpriz karakterlerinin yer aldığı videolar ve dijital olarak dağıtılan birçok Kinder sürpriz yumurtadan çıkan oyuncaklar yer alıyor. Bu noktada geliştiricinin bir notunu da sizlerle paylaşmak istiyorum: “Bu uygulamada Kinder ürünlerine veya yumurtalarına ait bir referans gösterilmez; dolayısıyla çocuklarınız hiçbir reklamla karşılaşmaz! Fiziksel oyuncak sürprizleri ürünün tek referansıdır. Hiç çikolata göstermiyoruz!”.

Çocuklara eğitici eğlendirici içerikleri reklamsız olarak sunan Magic Kinder uygulamasının tek beğenmediğim yanı Türkçe olmaması oldu.

YORUMLAR