Make My Day

Make My Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya'nın en popüler şehirlerini anlatan kaliteli bir seyahat rehberi arıyorsanız Make My Day'i seveceksiniz.

Dünyanın sevilerek ziyaret edilen ve en çok insanı kendine çeken altı şehri olan Barcelona, Londra, New York, Paris, San Francisco ve Tokyo gibi şehirlerde tail yapma gibi bir gayeniz varsa bunu daha önceden kusursuz bir şekilde planlayan bir iOS uygulaması olsun istemez misiniz? Lonely Planet gibi ünlü bir seyahat rehberinin elinden çıkma olan Make My Day isimli bu uygulama bu şehirlerdeki önemli etkinlikleri size anlatırken zevkinize ve renginize göre tercihler yapmanızı sağlıyor. Buna ek olarak uzmanların tecrübelerini notlara aktarışlarına tanık oluyorsunuz.

Uygulamayı kullanmaya karar vermeniz durumunda sizi bekleyecek olan sürprizler arasında düzinelerce uzmanın tavsiye yazıları olacaktır. Buna ek olarak sabah, öğle ve akşam periyotları için yapabileceğiniz en iyi aktiviteler seçenek olarak sunuluyor. Bu düzenli kategorizasyon içerisinden bir plan yaparak tatil öncesi turunuzun neye benzeyeceğine karar verebilir ve bilgileri kaydedebilirsiniz. Böylece iPad veya iPhone içerisinde kayıtlı olan plana kolayca ulaşıp zamana sadık bir şekilde harika bir tur yapabilirsiniz.

Anlatımı başarılı olan bu uygulama mümkün oldukça fotoğraflara da yer verip o anı uzaktan da yakalamanıza yardımcı oluyor. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Make My Day henüz yeni bir uygulama olduğu için güncellemeler ile birlikte yeni şehirlerin de ekleneceğini varsaymak zor değil.

YORUMLAR