Man or Vampire 1.3.3 (ios)

Man or Vampire

Man or Vampire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İnsan mı vampir mi? Tarafınızı seçin!

Man or Vampire, vampirlerle insanları karşı karşıya getiren, inanılmaz minimalist stil grafiklere ve oynanış mekaniklerine sahip bir mobil oyun.

iOS platformunda ücretsiz indirilmeye açılmasıyla şaşırtan oyunda ölü insanların ruhlarının yaşadığı gizemli bir dünya olan cennete giriş yapıyorunuz. Sınırları koruyan vampirler cennetin sonunu getirmek üzere. Onların karşısında tek bir kişi durabilir: Cennet kralı. Cennet kralı olarak uzun ve tehlikelerle dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Vampire dönüşmüş insan, yaratık ve diğer canlılarla karşılaşmaya hazır mısınız?

Bölüm bölüm ilerleyen oyunun güzel yanı; hem insan hem de vampir olarak oynayabiliyorsunuz. Oyunun ana karakteri insan ve vampir özelliklerini taşıyan bir melez ve istediğiniz zaman dönüşebiliyorsunuz. Tabii ki; karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Bu arada macerada tek başınıza değilsiniz. Oyun başında çıkan ve bir süre size ne yapmanız gerektiğini söyleyen, hiç susmayan kadın karakter dışında ilerledikçe yeni karakterlerle tanışıyor ve yanınıza alıyorsunuz. Savaşların sıra tabanlı olması oyunun tek eksi yanı. Unutmadan, ister insan ister vampir tarafında olan rastgele oluşturulan zindanlarda tutuluyorsunuz. Zindandan kaçmak için haritayı keşfetmeniz gerekiyor. Zindan boss’larının sizi beklediğini söylememe gerek yok sanırım.

YORUMLAR