Mealime 2.9.7 (ios)

Mealime

Mealime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mealime uygulaması beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz için sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyor.

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz Mealime uygulaması, beslenme alışkanlıklarınızı düzenlemeniz için sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyor.

Beslenme alışkanlıkları insanların sağlıklarını doğrudan etkileyen en önemli unsurlardan bir tanesi. Gün içinde tükettiğimiz gıdaların kalori değerleri ve protein, yağ ve karbonhidrat değerlerini bilerek tükettiğimizde sağlık bir şekilde kilo almak ve vermek de kolaylaşıyor. Mealime uygulaması da bizlere bu konuda yardımcı olabilen ve yemeniz gereken gıdalardan, yemek tariflerine kadar birçok seçenek sunuyor. Her hafta, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize hitap eden basit ve sağlıklı tarifler sunan uygulamada vücut ölçülerinizi girdikten sonra günlük tüketmeniz gereken kalori değerlerini de görebiliyorsunuz.

500 bin’den fazla kişiye ulaşan ve daha sağlıklı yemek yiyerek hem stresin üstesinden gelmek hem de kilo vermek için tam teşekküllü bir rehber niteliği taşıyan Mealime uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.