Meetup 4.3.2 (ios)

Meetup

Meetup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    37

  • Üretici

    Meetup

Meetup uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak çevrenizde gerçekleşen etkinlikleri takip edebilirsiniz.

iPhone ve iPad kullanıcılarının arkadaşlarıyla, çevreleriyle veya aileleriyle buluşmak, herkesin konumunu görmek ya da etkinlikler düzenlemek için kullanabilecekleri çeşitli uygulamalar mevcut ancak maalesef bu uygulamalar genellikle fazla geniş kapsamlı oluyorlar ve basit çözümler sunmaktan uzak oluyorlar. Meetup uygulaması ise bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve hem kolay kullanılır arayüzü hem de hızlı yapısı ile öne çıkıyor diyebilirim.

Uygulamada çevrenizdeki insanların hangi etkinliklere katıldıklarını kolayca görebiliyorsunuz ve ayrıca bu etkinlikler kategorik olarak da listeleniyorlar. Dolayısıyla tek tek tüm etkinlikleri ve aktiviteleri gözden geçirmek yerine sadece ilgi alanlarınıza dayalı aramalar da yapabiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın aktif ve verimli bir şekilde kullanılabilmesi için tüm çevrelerinizin de onu kullanması gerekiyor. Eğer Meetup'ı aktif olarak kullanan bir arkadaş çevreniz varsa sizin için hayatın çok daha keyifli olacağını söyleyebilirim. Bu bakımdan yurtdışında yaşayan takipçilerimiz uygulamadan daha fazla yararlanma olanağı bulabilirler.

Tabii ki sadece arkadaşlarınız değil, arkadaşınız olmayan ancak yakın çevrenizde bulunan kişilerle de uygulama vasıtasıyla tanışabiliyorsunuz. Eğer sizinle ortak ilgi alanlarına sahip yeni insanlarla tanışmak ve onlarla kaynaşmak istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inandığım Meetup'ta kendi profilinizi kurmak da oldukça kolay.

YORUMLAR