Mermaid's Newborn Baby Doctor

Mermaid's Newborn Baby Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mermaid's Newborn Baby Doctor, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bebek bakma oyunu.

Mermaid's Newborn Baby Doctor özellikle ufak yaştaki oyunseverlerin keyifle oynayabileceği oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuzca oynayabiliyoruz. Genel yapısı itibariyle oyun hem büyük hem de küçük ekranlar üzerinde oynamaya uygun.

Oyunda yeni doğum yapmış bir denizkızının beğeine bakma görevini üstleniyoruz. Elbette bu hiç de kolay bir görev değil. Gerçek hayattaki bebek bakmayla oyundaki bebeğe bakma arasında fark yok. Gerçek bir bebeğe bakmanın tüm zorluklarını oyunda da yaşıyoruz. Bebekle ilgilenmek için kullanabileceğimiz çok sayıda bakım aleti mevcut. Taraklar, kremler, havlular, bezler ve daha pek çok şey oyunda bizleri bekliyor.

Oyunun grafikleri tamamen çocuklar düşünülerek hazırlanmış. Sevimli ve ilgi çeken modellemeler oyun keyfini artırıyor ve çocukları adeta ekrana kilitliyor. Bu arada belirtmeden geçmeyelim, oyunda herhangi bir uygunsuz içerik yok, gönül rahatlığıyla çocuklarınıza oynatabilirsiniz.

Bebek bakma oyunları hoşunuza gidiyorsa ve çocuğunuza keyifli vakit geçirebileceği türden bir oyun arıyorsanız Mermaid's Newborn Baby tam size göre.

YORUMLAR