Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    235

  • Üretici

    Konami

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyununa sahip olanların iPhone ve iPad cihazlarında mutlaka bulunması gereken bir yardımcı uygulamadır.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, oyuna sahip olan kullanıcıların mutlaka indirmesi gereken bir yardımcı uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Konami tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve kısa zamanda milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan oyunun ek hizmetleri de yavaş yavaş online mağazalarda yerini almaya başladı. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla erişebileceğiniz bu uygulamaya gelin biraz daha yakından bakalım. 

Hideo Kojima ve ekibi tarafından geliştirilen son Metal Gear oyunu olan Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'de tek gözünü yitirmiş kahramanımız Snake'in geri dönüş ve intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Snake geri döndüğünü belli etmek için tek başına ölümcül bir göreve atılıyor ve Sovyet ordusu tarafından kaçırılan arkadaşını düşman üssünden kurtarmaya çalışıyor. Bize de bu zorlu görevlerde ona yardım etmek düşüyor. 

Konsolda oynadığımız oyunu avcumuzun içine getiren bu uygulamada ise Snake'in işini birazda olsa kolaylaştıracak özellikler yer alıyor. Öncelikle uygulamayı kullanırken yerel bir Wi-Fi ağına bağlı olmanız gerektiğini belirtmem gerekiyor. Aksi halde bazı özelliklerden faydalanamıyorsunuz. İşimizi kolaylaştıracak özelliklere dönecek olursak, destek helikopteri çağırma bunlardan biri ve bir yandan konsolda oyunu oynarken diğer yandan akıllı telefonumuzdan destek helikopteri çağırabiliyoruz. iDROID kullanımına gelince, navigasyon sistemi ve destek terminali olarak iDROID'i kullanabiliyoruz. Haritayı kontrol etmek için avcumuzun içine bakmak yeterli oluyor. Benim en sevdiğim özelliklerden biri de bu uygulama sayesinde Metal Gear Solid serisinin efsanevi müziklerini dinleyebiliyor oluşumuz. Oyun içindeki şarkıları bu uygulama sayesinde rahatlıkla dinleyebileceksiniz.

Playstation 3, Playstation 4 ve Xbox One kullanıcılarının yararlanabileceği bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer sağlam bir Metal Gear Solid fanıysanız denemenizi mutlaka öneriyorum.

YORUMLAR