METAL SLUG 2 1.0.2 (ios)

METAL SLUG 2

METAL SLUG 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG 2 klasik atari oyununun mobil versiyonudur

METAL SLUG 2 eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu yaşadıysanız yakından tanıyacağınız klasik oyunun günümüz mobil cihazlarıyla uyumlu hale getirilmiş versiyonudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz METAL SLUG 2 ilk olarak karşımıza atari salonlarında çıkmıştı. SNK tarafından geliştirilen oyun yine SNK tarafından geliştirilmiş olan NeoGeo oyun sisteminin en gözde yapımlarından biriydi. Jeton atarak oynadığımız METAL SLUG 2'nin atari oyunları arasındaki özel yeri nedeniyle birçok oyuncu emülatörleri kullanarak oyunu bilgisayarlarında oynayamaya çalışmıştı. SNK tarafından yayınlanan bu resmi iOS oyunu sayesinde METAL SLUG 2'yi artık mobil cihazlarımızda da oynayabiliyoruz.

METAL SLUG 2'de dünya çapındaki terörizmin sebebi olan General Morden'i kovalamaya devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunde General Morden'in şeytani planlarını engellemeye çalışmıştık; fakat onu kılpayıyla elimizden kaçırmıştık. METAL SLUG 2'de de macera kaldığı yerden başlıyor ve yine heyecan ve aksiyon dolu bir serüvene atılıyoruz. Maceramız boyunca farklı yerleri ziyaret ederken yüzlerce düşman ve güçlü bölüm sonu canavarıyla karşılaşıyor, farklı silahları kullanabiliyoruz. Esirleri kurtardıkça yardım alabilmekteyiz. Kullanabileceğimiz tank ve uçak gibi araçlar ise oyunu daha renkli hale getiriyor.

2 boyutlu grafiklerini ve ses efektlerini koruyan oyun dokunmatik kontrollerle uyumlu hale getirilmiş.

YORUMLAR