METAL SLUG ATTACK 1.0.2 (ios)

METAL SLUG ATTACK

METAL SLUG ATTACK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG ATTACK mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

METAL SLUG ATTACK stratejik bir yapıyı retro tarza sahip aksiyon sahneleriyle birleştiren bir kale savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olan METAL SLUG ATTACK'da bir yandan kendi askeri üslerimizi düşman işgali altından kurtarmaya çalışıyoruz, diğer yandan da ddüşman üslerinini ele geçirmek için düşman güçleriyle çatışmaya giriyoruz. Oldukça taktiksel bir yapıya sahip olan bu savaşlarıda hangi birimleri nasıl kullandığımız savaşta başarılı olup olamayacağımızı belirliyor.

METAL SLUG ATTACK'da savaş esnasında sahip olduğumuz kahramanların ve savaş araçlarının yeteneklerini geliştirmemize imkan veriliyor. Ordumuzdaki birimlerin istatistiklerini geliştirerek düşman üzerinde üstünlük sağlayabilmemiz mümkün. METAL SLUG ATTACK oynanış olarak serinin bir önceki oyunu METAL SLUG DEFENSE'teki yapıyı kullanılken daha zengin bir içerikle mobil cihazlarımıza konuk oluyor.

Atari salonlarında oynadığımız klasik METAL SLUG oyunlarındaki grafik ve müzik yapısını kullanan METAL SLUG ATTACK uzun süren bir eğlence sunmakta.

YORUMLAR