METAL SLUG 1.1.1 (ios)

METAL SLUG

METAL SLUG
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG klasik atari oyununun mobil versiyonudur

METAL SLUG çıktığı dönemde jetonlarımızı arka arkaya feda etmemize neden olmuş olan ve bolca aksiyon içeren bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu oyun ilk olarak 90'lı yılların başında atari salonlarındaki NeoGeo oyun sistemleri için geliştirilmişti. SNK firmasının geliştirdiği METAL SLUG kısa sürede büyük beğeni ve şöhret kazanmış, dünya çapında en çok oynanan atari oyunları arasına girmişti. Bu klasik savaş oyununda teröristlerle mücadele eden kahramanları yönetiyoruz ve dünyanın kaderini belirliyoruz. Teröristlerin lideri General Morden'in şeytani planlarını durdurabilmek için farklı savaş alanlarını ziyaret etmemiz gerekiyor ve dev bölüm sonu canavarları ile savaşmamız gerekiyor.

METAL SLUG'da düşmanlarla savaşırken esirleri kurtarabiliyoruz. Bu esirler bize destek olabiliyorlar ve bize yeni silahlar kullanabilme imkanı veren bonuslar verebiliyorlar. Oyunda farklı silah seçeneklerine sahip olduğumuz gibi tanklar gibi araçları da kullanabiliyoruz.

METAL SLUG mobil versiyonu orjinal oyunun ses efektlerini ve grafiklerini korumakta. 2 boyutlu, ekranda yatay bir şekilde ilerlediğiniz METAL SLUG'un mobil versiyonu geniş ekranlarla ve dokunmatik kontollerle uyumlu hale getirilmiş. Eğer atari oyunlarının sunduğu eğlenceyi ve keyfi tekrar yaşamak isterseniz METAL SLUG'ı kaçırmayın.