MetiSafe İlaç Hatırlatma 3.6.3 (ios)

MetiSafe İlaç Hatırlatma

MetiSafe İlaç Hatırlatma
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    81

  • Üretici

    Medisafe Project

MetiSafe İlaç Hatırlatma ile ilaçlarınızı ne zaman alacağınızı kolayca hatırlayabilirsiniz

MetiSafe İlaç Hatırlatma eğer ilaçlarınızı alacağınız zamanları  hatırlamakta güçlük yaşıyorsanız size pratik bir ilaç hatırlatıcı olarak yardımcı olacak bir mobil ilaç hatırlatma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan MetiSafe İlaç Hatırlatma günlük hayatımızdaki yoğunluktan ötürü ilaçlarımızı almayı unutma derdinden bizi kurtarıyor. Eğer diyabet veya astım gibi sağlık problemlerimiz varsa ilaçlarımızı zamanında almak büyük önem taşımaktadır. İş hayatımızdaki veya günlük işlerimizdeki yoğunluk ise bizim ilaçlarımızı alacağımız zamanları unutmamıza sebep olabilmektedir. Bu durumun daha ileri sağlık problemlerine yol açmaması için MetiSafe İlaç Hatırlatma kullanabilirsiniz.

MetiSafe İlaç Hatırlatma temel olarak periyodik olarak aldığınız bir veya birden fazla için size özel hatırlatıcılar kurma imkanı veriyor. İlaç tabanlı olarak oluşturacağınız hatırlatıcılara tarih ve saat atayabiliyor, hatırlatıcının size ilaç alım zamanlarını sesli bir şekilde bildirmesini sağlayabiliyorsunuz. MetiSafe İlaç Hatırlatma iOS cihazınız uyku modunda olsa bile size ilaç zamanınızı hatırlatabiliyor.

MetiSafe İlaç Hatırlatma içerisinde yer alan raporlama özelliğ sayesind ilaç alma raporlarınızı Excel dosyası halinde kaydedebilirsiniz ve doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR