Mighty Strike Team 1.0.0 (ios)

Mighty Strike Team

Mighty Strike Team
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mighty Strike Team bolca aksiyon içeren bir mobil oyundur

Mighty Strike Team retro yapısıyla ve içerdiği bol aksiyonla sürükleyici bir oyun deneyimi yaşatan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mighty Strike Team farklı oyun türlerinin birleşimi şeklinde hazırlanmış. Mighty Strike Team'de gelecekte geçen bir hikayeye konuk oluyoruz. Bu çağda insanlar ışınlanmayı keşfederek kullanmaya başlamış ve uzayda uzak mesafeleri kolayca katedebilmişlerdir. Fakat bu yolculuklar beraberinde bir tehlike de getirmiştir. Açılan geçitlerden dünyaya sızan uzay böcekleri dünyada önlerine çıkan herşeyi yok etmeye başlamıştır. Bu tehditi ortadan kaldırmak ise Mighty Strike takımına düşüyor. Biz de bu takımdan bir kahraman seçerek savaşa başlıyoruz.

Mighty Strike Team bir aksiyon oyunu ve platform oyunu karışımı halinde bir oyun. 2 boyutlu grafiklere sahip olan Mighty Strike Team, bize atari salonlarının popüler oyunu Snow Bros'a benzeyen bir oynanış sunuyor. Bu oyunda farklı katlara zıplayarak düşmanlarımıza ateş ediyor ve onları yok etmeye çalışıyorduk. Mighty Strike Team'de ise bu işi yaparken farklı silah seçeneklerini de kullanabiliyoruz. Oy7unda heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşlarına da yer veriliyor. Farklı kahramanların kilidini açabilmeniz de mümkün.

Mighty Strike Team 8 bit grafiklerle yakaladığı retro havayı aynı tarzdaki ses efektleri ve müziklerle korumakta.

YORUMLAR