Mike V: Skateboard Party Lite 1.2 (ios)

Mike V: Skateboard Party Lite

1.2
Mike V: Skateboard Party Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mike V: Skateboard Party Lite, yüksek kalitede grafiklere sahip kaykay oyunudur.

Mike V: Skateboard Party, iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz keyifli bir kaykay oyunudur. Yüksek kalitede grafikleri ile öne çıkan oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Mobil platfomlar için sunduğu popüler araba yarışı oyunları ile tanınan Ratrod Studio tarafından geliştirilen bu kaykay oyununda hem kaykayıcılarınızı hem de kaykaları özelleştirmeniz mümkün. Kaykacılarınızın görünümünü değiştirilebilir, kaykayların tahtasından tekerleğine kadar tüm parçalarını değiştirilebilirsiniz. En iyi 8 kaykaycıyla yarıştığınız oyunda amacınız tüm hünerlerinizi göstererek en yüksek puana ulaşmak ve dünya genelinde başarılı kaykaycılar arasına girmek. Değişik kombo hareketleri uygulayarak puanınızı artırabilir, tüm başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Conditions ve Revolution Mother’ın müzikleri ile süslenen oyun tamamen kişiselleştirilebilir yeni kontrol sistemine sahip. Kaykaycılarınızı yönlendirmek için kullanacağınız düğmelerini yerini ve görünürlüğünü ayarlayabiliyorsunuz. İster dokunmatik kontrollerle isterseniz de eğme hareketiyle oyunu oynamanız mümkün. Ayrıca hassasiyet derecesini de belirleyebiliyorsunuz.

Mike V: Skateboard Party Özellikleri:

  • iPhone 5 ve iPad retina desteği
  • Yüksek kalitede grafikler
  • Çoklu oyuncu modu
  • Yeni, ayarlanabilir kontrol
  • Kaykaycı mekanları (halk merkezi, motel, plaza, kapalı kaykay parkı, hurdalık)
  • Kaykaycı ve tahta için lisanslı markalardan özel içerikler (kıyafetler, ayakkabı, tekerlek, rulman)
  • Game Center ile uyumluluk

YORUMLAR