Mind The Arrow 1.0 (ios)

Mind The Arrow

1.0
Mind The Arrow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mind The Arrow'da başarılı olabilmek için hem çok hızlı hareket etmemiz hem de ekranda olup bitenleri çok iyi takip etmemiz gerekiyor.

Mind The Arrow, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Her ne kadar bulmaca oyunu olsa da Mind The Arrow'da yoğun miktarda beceri oyunu öğeleri de bulunuyor.

Oyundaki temel görevimiz ekranın sol üst bölümünde bulunan şekli, merkezdeki şekil üzerinde aynen oluşturmak. Fakat bu noktada çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü noktaları birleştirdikçe sol üstteki şekil değişiyor. Biz de sürekli olarak bu şekli oluşturmaya devam ediyoruz.

İlk birkaç bölümde işler kolay ilerliyor fakat zamanla üstteki şekil de kendi etrafında dönmeye başlıyor. Haliyle hangi noktanın üzerine tıklamamız gerektiğini kestirmek zor oluyor. Ne kadar uzun süre boyunca hata yapmadan devam edebilirsek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor.

Mine The Arrow'u oynamanın zihni çalıştırdığını ve hem takip hem de refleksleri geliştirdiğini düşünüyorum. Bu yüzden eğlenirken düşünsel faaliyetlerinizi de geliştirmek istiyorsanız Mind The Arrow'u mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR