Minecart Runner 1.05 (ios)

Minecart Runner

Minecart Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rafine sonsuz koşu oyunu seven iOS kullanıcıları için hazırlanmış sürükleyici bir çalışma.

Sonsuz koşu oyunlarını seviyor musunuz? Belki ana karakterin bir insan veya alışmaya başladığımız başka bir şey olması sizi rahatsız ediyordur. Bu durumu değiştirmeye çalışan Minecart Runner, iOS cihazınızda keyfini çıkarabileceğiniz bir çalışma. Maden içerisinde ilerleyen bir araba olarak raylı sistemler üzerinde yolunuzu bulmanız gerekiyor. Bu esnada karşınıza çıkan kıymetli elmasları mümkün olabildiğince toplamak gibi bir vazifeniz de olacak.

Oyunda bulunan alternatif rotalar size rastgele yerleştirilmiş farklı zorluk seviyeleri sunuyor. Hatta, bu yollardan bazıları ölümcül birer tuzak da oluyor. Ölmemek için büyük bir beceri testi gerektiren oyunda ölmekten çok ölmeden önce topladığınız puanlar önem kazanabiliyor. Bu nedenle elmaslara itina ile yaklaşmaya çalışmanız gerekebiliyor. Reflekslerle birlikte oyun fiziklerini tahmin ederek doğru zamanda doğru platformun üstünde de olmanız gerekiyor.

Ücretsiz ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız iPhone ve iPad üzerinden iki farklı mod ile seviye seviye ve sonsuza dek devam eden bir adrenalin sizi bekliyor olacak. Bildiğimiz sonsuz koşu oyununa sürükleyicilik katmayı başarmışlar diyebilirim.