Mini Jump 1.0 (ios)

Mini Jump

1.0
Mini Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Jump, el becerilerine ve reflekslerine güvenen oyunseverleri sınamak için tasarlanmış.

Mini Jump, iPad ve iPhone cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir beceri ve zamanlama odaklı oyun olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda sade fakat uzun soluklu bir oyun deneyimi bizleri bekliyor.

Öncelikle belirtmeliyiz ki Mini Jump her yaştan oyunseverin sevebileceği türden bir oyun. Ne çok fazla çocuksu ne de zararlı olabilecek öğeler içeriyor. Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen karakteri hareket eden platformlar üzerinde zıplatmak. Bunu başarabilmek için üst düzey bir zamanlama becerisine sahip olmamız gerekiyor. Platformlar sürekli olarak hareket halinde oldukları için yanlış zamanda zıplarsak düşme riskiyle karşı karşıya kalıyoruz.

Mini Jump ekrana tek bir dokunuş yaparak oynanıyor. Her dokunduğumuzda karakterimiz zıplıyor. Oyunu ilginç kılan detaylar arasında karakter çeşitliliği geliyor. Ninjalar, korsanlar, uzaylılar, hayvanlar ve hatta Viking'leri dahi karakter olarak seçebiliyoruz.

El becerilerinize ve reflekslerinize güveniyorsanız Mini Jump'ı denemenizi tavsiye ediyoruz. Boş zamanları değerlendirmek için mükemmel bir seçenek olacaktır.