Mini Ninjas

Mini Ninjas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Ninjas her yaştan oyuncuya hitap eden bir mobil oyundur

Mini Ninjas bir grup küçük ninja kahramanın hikayesini konu alan eğlenceli bir ninja oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Mini Ninjas'ın hikayesi doğanın dengesini sağlayan bir ejderhanın büyülü antik kalıntısının çalınmasıyla başlıyor. Ejderha bu değerli kalıntıyı kurtarabilmek için minik ninja grubumuzdan yardım istiyor ve böylece oyundaki maceramız başlıyor.

Mini Ninjas'ta oyuna Hiro adlı kahramanımızla başlıyoruz ve arkadaşlarımızı tutsak edildikleri kafeslerden kurtararak onların yardımını alabiliyoruz. Hiro temel ninja yetenekleri ve duvarlar üzerinde yürüyebilme yeteneğinde ustalaşıyor ve Kuji güçlerini kullanabiliyor. Suzume büyülü fülütünü çalarak etraftaki eşyaları toplayabiliyor ve düşmanlarına saldırabiliyor. Kunoichi asası ile büyük atlayışlar yaparak düşmanlarına saldırabiliyor. Futo ise devasa balyozlarıyla kayaları ve önündeki engelleri yıkıp geçebiliyor. Oyunda bu dört kahramanın yanında tutsak hayvanları da kurtarabiliyoruz ve onların da yeteneklerinden faydalanabiliyoruz.

Mini Ninjas'ta kahramanlarımızı kişiselleştirebilmemize ve farklı kostüm ve silah seçeneklerini üzerlerinde uygulayabilmemize izin veriliyor. Oyunda koşuyoruz, engellerden zıplıyoruz ve kötü kalpli samuraylarla savaşıyoruz. Her yaştan oyuncuya hitap eden oyun güzel grafikleri ile tatmin edici bir görsel kalite sunmakta.

YORUMLAR