Mission Impossible: Rogue Nation 1.0.1 (ios)

Mission Impossible: Rogue Nation

Mission Impossible: Rogue Nation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mission Impossible: Rogue Nation bolca aksiyon içeren bir görevimiz tehlike oyunudur

Mission Impossible: Rogue Nation eğer bir Görevimiz Tehlike kahramanı olmak ve tehlikeli görevlere atılmak isterseniz keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz resmi bir Görevimiz Tehlike oyunu olan Mission Impossible: Rogue Nation, 2015 yılında çekilen yeni Mission Impossible filmi için özel olarak geliştirilmiş. Mission Impossible: Rogue Nation'da gizli bir ajanın yerine geçiyoruz ve bolca aksiyon içerisine dalıyoruz. Oyunda bize verilen görevlerde kimi zaman gizlice hareket etmemiz ve önemli hedeflerin yerini tespit ederek yok etmemiz, düşman karargahlarına sızarak çeşitli bilgileri ele geçirmemiz gerekiyor. Kimi zaman da düşmanlarla sıcak çatışmalara girerek ağır silahları kullanabiliyoruz.

Mission Impossible: Rogue Nation oyun yapısı olarak klasik FPS oyunlarıyla TPS oyunlarının bir karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunda kahramanımızı çoğunlukla 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve siperlerin arkasında bu kamera açısıyla düşmanlarımızı takip edebiliyoruz. Nişan alırken ise birinci şahıs bakış açısına geçiliyor ve daha hassas nişan almamız sağlanıyor. Oyundaki grafik kalitesi bir hayli yüksek.

Mission Impossible: Rogue Nation içerisinde oyuncuları zengin silah ve geliştirme seçenekleri ve farklı ekipmanlar bekliyor.

YORUMLAR