Modern Conflict

Modern Conflict
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    24

  • Üretici

    Gaijin Entertainment

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur.

Savaş ve strateji birbirinden ayrılmaz ikililerden. Mobil oyunlarda da bunları birbirinden ayrı tutamıyoruz çünkü pek çok savaş oyunu aynı zamanda strateji oyunu niteliği taşıyor. Bu tarz oyunlardan bir diğeri de Modern Conflict.

iOS cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz Modern Conflict bir savaş ve strateji oyunu. Bağımlılık yapıcı ve boş vakitlerinizi dolduracak bir oyun olan Modern Conflict tam bir kaynak yönetimi oyunu diyebilirim.

Oyunda amacınız temel olarak savaşta kaynakları doğru ve taktiksel olarak yöneterek savaşı kazanmaya çalışmak. Bunun için askerleri, birimleri, helikopterleri ve tankları stratejik olarak yönetmeli  ve onları yeni bölgelere göndererek işgal etmelisiniz. Ne kadar çok merkez ele geçirirseniz o kadar başarılı oluyorsunuz.

Oyun ilk başladığınızda kolaymış gibi görünse de gittikçe kaynaklar arttığı ve karmaşıklaştığı için oyun da zorlaşıyor. Fakat ilk baştaki tutorial sayesinde oyunu nasıl oynayacağınızı kolayca öğrenebiliyor ve zamanla ustalaşıyorsunuz.

Tutorial ardından campaign moduyla oyuna başlıyor ve ordularınızla  Amerika, Rusya ve Çin gibi dünyanın pek çok yerinde görevlere gidiyorsunuz. Oyunun grafikleri de yine sade görünümlü fakat oyun yeterince eğlenceli olduğu için çok önem verilecek bir konu olmadığını söyleyebilirim.

Eğer siz de bu tarz savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız, Modern Conflict'i indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR