Monkey Boxing 1.2 (ios)

Monkey Boxing

1.2
Monkey Boxing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monkey Boxing hem iPhone hem de iPad'ler üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir maymun boksu oyunudur.

Monkey Boxing mizahi yönü ağır basan eğlenceli bir boks oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde sorunsuzca oynayabilirsiniz.

Oyuna ilk olarak girdiğimizde göz alıcı ve dinamik görsellerle karşılaşıyoruz. Hatta oyunun en iyi yanlarından bir tanesi grafikleri bile diyebilirim. Grafiklerden sonra dikkatimizi çeken asıl nokta animasyonlardaki kalite. Etki ve tepkiler son derece iyi tasarlanmış animasyonlar ile zenginleştirilmiş ve ortaya gerçekten güzel bir oyun çıkartılmış.

Monkey Boxing’te ringte boy gösteren maymunlarla eğlenceli bir mücadeleye çıkıyoruz. Kendi maymun boksörümüzü tasarladıktan sonra ringe çıkıyor ve rakip maymunları bir güzel pataklıyoruz. Elbette bu tarz bir oyundan beklediğimiz gibi Monkey Boxing’te de çok sayıda nadir eşya bulunuyor. Zamanla bunları açarak daha da güçlenebiliyoruz.

Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim Monkey Boxing oyunseverlere eğlenceli bir deneyim sunuyor. En önemlisi de indirmesi tamamen ücretsiz.

YORUMLAR