Monkey King Escape

Monkey King Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monkey King Escape sonsuz koşu oyunu türünde bir mobil oyundur

Monkey King Escape oyunculara popüler sonsuz koşu oyunu Subway Surfers'tan çok daha zengin bir oyun yapısı sunan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Monkey King Escape'de Maymun Kral adlı kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Güçlü ve acımasız Jade İmparatoru tarafından yakalanmaya çalışılan Maymun Kral, İmparator'dan kurtulabilmek için İmparator'un ordularıyla yüzleşmek ve hayatı pahasına kaçmak zorunda kalıyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz ve maceraya dahil oluyoruz.

Monkey King Escape, Subway Surfers ile karşılaştırıldığında daha dinamik bir oynanışa sahip. Oyunda engellerin üzerinden zıplamanın, alttan kaymanın, sağa-sola kaçmanın ve altınları toplamanın yanında fakrlı hayvanlara dönüşerek uçabiliyor ve özel güçlerimizi kullanabiliyoruz. Oyunda belli engelleri aşmak için dönüşüm geçirmemiz ve dönüştüğümüz hayvanların özel yeteneklerinden faydalanmamız gerekiyor. Ayrıca heyecan dolu bölüm sonu canavarları da oyuna renk katmakta.

Monkey King Escape göze hoş görünen grafiklerle donatılmış bir mobil oyun. Oyun içerisine birçok gizli bölüm ve oynanabilir ek kahramanlar yerleştirilmiş. Oyunu oynadıkça ve başarı kazandıkça bu gizli bölümleri ve ek kahramanları açabilmeniz mümkün.

YORUMLAR