Monki Shake It

Monki Shake It
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monki Shake It çocuklarınızın eğlenerek yabancı dil öğrenmesini sağlayan bir uygulamadır

Monki Shake It eğer çocuğunuza okul öncesi yabancı dil eğitimi vermek istiyorsanız yararlanabileceğiniz bir bir çocuklar için yabancı dil eğitimi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize indirerek yararlanabileceğiniz Monki Shake It 2-6 yaş arası çocuklar düşünülerek tasarlanmış bir yabancı dil eğitim aracı. Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış Monki Shake It uygulaması temel olaran çocuğunuza eğlenceli bir yabancı dil oyunu sunuyor ve hem eğlenmesini hem de İngilizce, İspanyolca veya Çince dillerinden birini öğrenmesini sağlıyor.

Monki Shake It içerisinde farklı yabancı dil oyunları yer alıyor. İndireceğiniz bu ücretsiz versiyonda ise bu oyunlardan birini oynayabiliyorsunuz. Bu sayede uygulamayı deneyerek işe yarayıp yaramadığını öğrenebiliyor; memnun kalırsanız diğer oyunları açmak için uygulamanın tam sürümünü satın alabiliyorsunuz.

Monki Shake It'de yer alan oyunlarda çocuğunuza yabancı dilde sorular yöneltiliyor ve bu sorulara karşı doğru tepkiler vermesi bekleniyor. Örnek olarak bir oyunda sevimli bir yavru hayvanın annesine kavuşmasına yardımcı olmamız gerekiyor. Bu iş için yavru hayvanın annesinin hangisi olduğu bize soruluyor ve cevabımıza göre tablet veya telefonumuzu sağa veya sola yatırarak yavruyu annesine yönlendirmemiz isteniyor.

Monki Shake It çocuğunuzun erken yaşlarda yabancı dil bilgisini geliştirmesine yardımcı olan, içerisinde renkli ve eğlenceli animasyonlar içeren bir uygulama olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR