Monster Dash

Monster Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Dash, Halfbrick Studios tarafından geliştirilen ve oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız eğlenceli bir aksiyon ve macera oyunudur.

Monster Dash, daha önceden Google Chrome üzerinde oynadığınız popüler aksiyon oyunlarından bir tanesidir. Geliştirici firma tarafından iOS sürümü geliştirilen oyun yenilenen grafikleri ve oyun yapısı ile eskisine göre çok daha keyifli ve güzel olmuş.

iPhone ve iPad sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilebilen oyundaki amacınız Barry Steakfires karakterinin kontrol ederek önünüze çıkan tüm düşmanları öldürmek. Sürekli olarak ilerleme kaydederken karşınıza çıkan canavarları öldüreceğiniz oyunda karakterinizin kaybedek hiç birşeyi yok.

Dünyanın farklı ve güzel yerlerinde vampirlerle, mumyalarla, canavarlarla ve çok daha fazlası ile karşılaşacağını birbirinden heyecanlı bölümlerde kendinizden geçebilirsiniz. Oyunun kontrolleri son derece rahat.

Barry ile ilerlerken yerlerdeki silah ve can paketlerini toplayarak macera içinde daha uzun süre kalabilirsiniz. Üstelik farklı güç ve özelliklere sahip silahlar sayesinde kimi zaman düşmanlarınızı tek bir atışta öldürebiliyorsunuz. Kendi oyun stilinize en uygun silahı bularak oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Koşabildiğiniz kadar hızlı koşarak tüm düşmanları öldürmeye çalışacağınız ücretsiz bir oyun olan Monster Dash'i iOS cihazlarınıza indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR