Monster Feeder 1.0 (ios)

Monster Feeder

1.0
Monster Feeder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Feeder hızın ve refleksin önemli bir yere sahip olduğu eğlenceli bir beceri oyunudur.

Monster Feeder iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oyanyabileceğiniz eğlenceli fakat bir o kadar da stres yaptıran bir beceri oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda aç bir halde yemek bekleyen canavarların karnını doyurmaya çalışıyoruz.

Oyunda iki tane canavar karşılıklı olarak bekliyor. Biz de ekranın yukarısından gelen yiyecekleri canavarlara doğru bir şekilde paylaştırmaya çalışıyoruz. Gelen yieyecekler et ve sebze olmak üzere iki farklı kategoride sunuluyor. Yaratıklardan bir tanesi et ile, diğeri de sebzeyle besleniyor. Ekranın yukarısından gelen yiyecekleri yaratıkların tercih ettikleri kategorilere göre dağıtıyoruz.

Grafik olarak retro bir hava taşıyan Monster Feeder'da başarılı olabilmek için hem çok hızlı hareket etmek hem de çok dikkatli olmak gerekiyor. Aksi halde oyunu kaybediyoruz. Çok fazla bir hikaye derinliği sunmasa da Monster Feeder gerçekten keyifli bir oyun. Kısa molalarınızda oynayabileceğiniz bir refleks oyunu arıyorsanız Monster Feeder'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR