Monster in Law

Monster in Law
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanmış ücretsiz bir beceri oyunu olan Monster in Law eğlencesi için denemeye değer.

Kayınvalide sevgisi aşılamak için çıkmış olan bir oyun olarak tarif edilse de kayıncanavar ismiyle iOS cihazlarına ulaşan Monster in Law, bir bakıma da sizden iyilik yapmanızı isteyen bir oyun. Yukarıdan inen paraşütlü can simitlerinin üstünde bulunan rakamlar toplamını ekrana çizmeniz durumunda kayınvalidenin canlı kalmasını sağlayabiliyorsunuz. Bıraz sıradışı bir eğlence tarzı olan oyunda zavallı kadını kurtarmak için matematik yeteneğinizi konuşturmanız gerekiyor.

Önce ikili parçalar halinde gelen ve seyrek inen paraşütlerden kısa bir süre sonra temposu yükselen bir kaos sizi bekliyor olacak. Bir noktadan sonra sayıları ilikten okuyup olabildiğince hızlı yazı yazmanız gerekecektir. Refleklerinizi sınayacak olan bir oyun deneyimine hazırlıklı olmanızda yarar var. Farklı renklerde inen paraşütler önce aklınızda belli rakamların mantığını oluştururken zamanla aklınızı karıştırmak için farklı kombinasyonlarla inecekler.

Ücretsiz bir beceri oyunu olan Monster in Law ile yaşlı kayıncalidenizi açık denizde boğulmaktan kurtarma işi size ve matematik yeteneğinize kalmış. Sıradışı bir meydan okuma arayanlar için bu oyun kaçmaz.

YORUMLAR