Monster Raid 1.0.4 (ios)

Monster Raid

Monster Raid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Raid, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz canavar savaşı oyunu.

Monster Raid, Japon çizgi filmlerini anımsatan iki boyutlu görselleriyle dikkat çeken canavar savaşı oyunu ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor. Her biri farklı özel güce sahip 300’den fazla canavarın bulunduğu oyunda online modda takım kurup savaşabildiğimiz gibi 200’ü aşkın görevin bulunduğu hikaye modunda uzun süreli oynanışın keyfini sürebiliyoruz.

Oyuna ilk başladığımızda canavarlardan oluşan takımımızın liderini seçiyoruz. Savaşlarda büyük rol oynayan lider konumdaki canavarı seçtikten sonra öğretici bölümü karşımıza çıkıyor. Bu bölümde püf noktaları aldıktan sonra savaşlara katılıyoruz. Sadece görevler ve online savaş olmak üzere iki seçenekten birini seçerek her biri farklı tip, güç, yeteneğe sahip canavarların gerçek dünyasına adım atıyoruz.

Farklı mekanlarda geçen oyunda sıra tabanlı oynanış hakim. Yani önce saldırıyor, sonra karşı saldırının gelmesini bekliyoruz. Savaş alanında canavarların saldırıya geçmesini sağlamak dışında bir şey yapmıyoruz. Tüm canavarları öldürdüğümüzde seviye atlıyoruz. Seviye atladıkça canavarlarımızın gücü de doğal olarak artıyor.

YORUMLAR