moto RKD dash

moto RKD dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

moto RKD dash yarış oyunu sevenler için geliştirilmiş muhteşem grafiklere sahip ücretli bir mobil oyun.

moto RKD dash, iOS platformunda ücretli olarak satışa sunulan güzel bir yarış oyunu. Sadece motosiklet kullanarak yaptığınız yarışlarda rakiplerinizde ciddiye alınacak cinsten yani oldukça zorlu.

“Gelecek nesiller için klasik yarış oyunu” slagonuyla piyasaya çıkarılan oyun son güncellemesiyle birlikte oldukça güzel özelliklere kavuştu. Yarış oyunları arasında grafiksel yönüyle ön plana çıkan moto RKD dash, oyun içerisinde bulunan müzikleriyle de insanı gaza getiriyor.

Dünyanın yarış için en uygun ve en çok beğenilen 9 farklı yerinde yarış yapma imkanı sunan oyun, FULL HD ve 60 FPS görüntü kalitesiyle dudak ısırtıyor. Oyun kontrolleri ise herkesin oynayabilmesi için oldukça kolay tasarlanmış.

moto RKD dash oyununda ilk olarak yarış yapabilmek için ekranın sol tarafta bulunan kırmızı butona basarak motoru çalıştırıyorsunuz. Sağ bölümde ise hızlanma ve fren tuşları bulunuyor. Hemen o tuşların yanında ise süper hızlanma yani nitro olarak tabir edilen özellik konumlandırılmış. Orta bölümde ulaştığınız hız miktarı bulunurken alt bölümden de bitiş çizgisine kalan mesafeyi görebilirsiniz. Ekranın üst bölümünde bulunan ayrı bir sekmede ise kazandığınız puanlar yer alıyor.

Gerçeğe oldukça yakın olan yolları, oldukça zorlu rakipler ve ünlü besteciler tarafından tasarlanan müzikleriyle birlikte moto RKD dash yarış oyunu arayanlar için oldukça güzel bir alternatif. 

YORUMLAR