Mr Bean - Around the World 1.2 (ios)

Mr Bean - Around the World

1.2
Mr Bean - Around the World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Endemol Games

Mr Bean - Around the World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Mr Bean - Around the World klasik bir komedi kahramanı olan Mr Bean'in maceralarını konu alan bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Mr Bean oyunu olan Mr Bean - Around the World'de kahramanımız birkaç gün ev kirasını ödemekte geç kaldıktan sonra başlayan olaylark onu alınıyor. Mr Bean'in kirasını yatırmaması, Mr Bean'in ev sahibi Mrs Wicket'i kürlere bindiriyor ve Mrs Wicket bütün öfkesiyle Mr Bean'in peşine düşüyor. Kahramanımıza da kaçmaktan başka çözüm yolu kalmıyor. Bu kaçış macerasında Amerika, Meksika ve Hindistan gibi çeşitli ülkeleri ziyaret ederek dünyayı turluyoruz.

Mr Bean - Around the World'de bir platform oyununa benzeyen bir oynanış yapısı mevcut. 2 boyutlu oyunda ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan engelleri atlatmaya çalışıyoruz. Mrs Wicket ise sürekli bizi kovalıyor. Karşımıza çıkan fırsatları değerlendirip kargaşa yaratarak geçici süreliğine Mrs Wicket'ı yavaşlatabiliyoruz. Ayrıca arabaya atlayarak bir süreliğine Mrs Wicket'tan kurtulabilmekteyiz.

Mr Bean - Around the World içinde 60 bölüm yer alıyor.

YORUMLAR