My Diet Coach 6.0.3 (ios)

My Diet Coach

My Diet Coach
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Diet Coach, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

My Diet Coach, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır. Sağlıklı bir yaşama adım atmak istiyorsanız ve bunun için öncelikle kilo vermek istiyorsanız My Diet Coach size yardımcı olabilir.

Kullanabileceğiniz pek çok mobil diyet uygulaması var fakat My Diet Coach gerçekten özel bir uygulama. Kullanıcı dostu olmasının ve kapsamlı özellikler sunmasının yanında size kendinizin bir sanal versiyonunu sunması işinizi çok kolaylaştırıyor. Bu sayede olayı çok daha somut bir şekilde gözünüzde canlandırabiliyorsunuz.

Kilo vermenin belki de yüzde sekseni motivasyonunuzu yüksek tutmaktan geçiyor. Bu yüzden de My Diet Coach motivasyonunuzu yüksek tutmak amacıyla pek çok şeyi düşünmüş. Motivasyonel fotoğraflar, hedef hatırlatıcısı, sanal ödüller ve ipuçları bunlardan bazıları.

Bununla birlikte bir diyet uygulamasında bulunması gereken her türlü özellik mevcut. Bunlardan bazılarını da BMI (vücut kitle endeksi) hesaplayıcı, kalori sayacı, diyet planlayıcısı, besin ve egzersiz günlüğü olarak sayabiliriz.

Uygulamanın diyet planlayıcısı sayesinde kendinize uygun bir diyet planlayabiliyor ve ardından yiyeceklerin kalorilerinin takibini yaparak gün içerisinde tükettiğiniz besinleri uygulamaya girebiliyorsunuz.

Bununla birlikte uygulama kilo verme sürecinizi de takip etmenizi sağlıyor. Bir diğer güzel özelliği ise sadece verdiğiniz kiloyu değil aynı zamanda bel, kalça, kol gibi alanlarınızın ölçülerini de takip etmenizi sağlaması.

Başarılı bir diyet uygulaması olan My Diet Coach'ı denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR