My Gu

1.1
My Gu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Gu, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir çocuk oyunudur.

My Gu, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz sanal hayvan oyunlardan biri ve çocuk oyunu kategorisinde eğlenmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Sevimli dostumuz Gu'nun temel bakım ihtiyaçlarını karşılayacağımız oyunda, çeşitli mini oyunlardan tutun da sorumluluk almaya dair iyi bir deneyim sizleri bekliyor. 

Öncelikle grafik ve arayüzden başlayalım. Oyunda göze hoş gelen grafikler ve kolay bir arayüz bulunuyor. Oldukça renkli bir ekranda Gu ile ilgileniyoruz ve herhangi bir menüye ulaşmamız gerektiğinde üst menü bize fazlasıyla yardımcı oluyor. Ayrıca oyunun temel özelliklerine girmeden bahsedelim. Eğlenmeniz ve sanal arkadaşınıza çeşitli öğeler almanız için Gu'da mini oyunlar bulunuyor. 10 farklı oyunun arasından iyi vakit geçirmeniz için en sevilen oyunlar unutulmamış. Flappy Gu, Mastermind ve Tic Tac Toe gibi birçok oyun arasında dilediğinizi oynayabilirsiniz. 

My Gu'da bu kategoride en çok hoşuma giden oyunlardan biri ve içerisindeki mini oyunlardan tutun da genel bakım moduna kadar kendinizi iyi hissetmeniz için gerekli olan her şey var. O'nu evlat ediniyorsunuz ve bir isim vererek oyuna başlıyorsunuz. Yapmanız gerekenler ise çok basit. Gu'yu temizleyin, giydirin, karnını doyurun ve mini oyunlarla çeşitli aktivitelere katılın.

Akıllı cihazlarınızda hem çocuklarınız hem de kendiniz için güzel bir oyun arıyorsanız bu oyunu oynamanızı mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz My Gu oyununda iyi vakit geçireceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR