My NBA 2K16

My NBA 2K16
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My NBA 2K16 başarılı bir NBA 2K16 yardımcı uygulaması ve NBA kart oyunudur

My NBA 2K16 eğer NBA 2K16'yı oyun konsollarınızda keyifle oynuyorsanız ve oyun içinde kullanabileceğiniz avantajlara sahip olmak istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir NBA 2K16 yardımcı uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan My NBA 2K16 içerisinde bir kart oyununun ve NBA 2K16 ile etkileşime geçmenize yardımcı olan bir altyapıyı birleştiriyor. My NBA 2K16 kullanarak uygulama içerisinden NBA 2K16 oyununuza aktarabileceğiniz Virtual Currency - sanal para kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu iş için NBA 2K serisindeki önceki yardımcı uygulamalara göre çok daha fazla yola sahibiz. My NBA 2K16 ile kazandığınız sanal paralarla oyun içerisinde yarattığınız kahramana değişik ekipmanlar satın alarak görünümünü kişiselleştirebiliyor, yeni yetenekler ve hareketleri bu paralarla satın alarak kahramanınıza öğretebiliyorsunuz.

My NBA 2K16 içerisinde yer alan kart oyunu bize NBA oyuncularını temsil eden kartları toplayarak kendi kart takımımızı oluşturma ve bu takımla diğer oyuncuların takımlarıyla eşleşerek kart maçları yapma imkanı veriyor. My NBA 2K16'nın kart oyunu bölümü de NBA 2K yardımcı uygulamalarının önceki sürümlerine göre bir hayli gelişmiş. Artık daha çok kart seçeneğine sahibiz. Bunun yanında sahip olduğumuz kartları da özelleştirebiliyoruz. Kullandığınız kartların seviyesini yükselterek onları güçlendirebilmeniz mümkün.

My NBA 2K16 içerisindeki açık artırma evinde de geliştirlmeler mevcut. My NBA 2K16 eğer basketbol sporuna ilgi duyuyorsanız denemenizi tavsiye ettiğimiz bir uygulama.

YORUMLAR