My Talking Panda 1.2 (ios)

My Talking Panda

1.2
My Talking Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Panda, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

My Talking Panda, MO adındaki minik pandamıza baktığımız eğlenceli bir çocuk oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, minik pandamızın bakımını yapacak, gelişimini izleyecek ve onunla oynarken harika vakit geçireceksiniz. Özellikle çocukların çok hoşuna gidecek bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

My Talking Panda oyununun genel olarak çocuklara hitap ettiğini söylemeliyim. Fakat çocuğunuz oyunla vakit geçirirken siz de fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Oyunda pek çok mini oyun bulunuyor. Bunların yanında pandanızı istediğiniz gibi giydirip, bakımını dilediğiniz gibi gerçekleştirebiliyorsunuz. Adının MO olduğuna da bakmayın, beğenmediyseniz hemen değiştirebilirsiniz. Mini oyunlara kısaca bakacak olursak:

Flappy MO: Pandamızı koşturup daha fazla yemek yemesini sağladığımız bu oyun, adından da anlaşılacağı üzere malum oyunun bir benzeri. Biraz zor ama eğlenceli.

Panda Jumping: Pandamızı gökyüzüne zıplatabildiğimiz kadar zıplatıyoruz.

XOX Oyunu: Bu oyunu hayatında en az 1 kere oynamayan yoktur sanırım. İlk XOX yapan kazansın!

Yılan Oyunu: Efsanevi yılan oyununu böylesine bir oyunda görmek açıkçası duygulandırdı.

Maymun Kral: Maymunu muzla beslerken, diğer yandan reflekslerinizi kontrol edin.

Çocuklarınızın iyi vakit geçirmesini istediğiniz bir oyun arıyorsanız veya eğitici oyunların pahalılığından şikayetçiyseniz My Talking Panda'yı ücretsiz indirebilirsiniz. Bu alanda alternatif arayanlara ilaç gibi gelecektir.

YORUMLAR