Nemesis: Air Combat 3.0.0 (ios)

Nemesis: Air Combat

Nemesis: Air Combat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nemesis: Air Combat, jet savaş uçaklarını uçurduğunuz aksiyon yüklü iPhone / iPad oyunu.

Nemesis: Air Combat, jet savaş uçaklarını uçurduğunuz aksiyon – adrenalin patlaması yaşayacağınız AAA kalitesinde bir mobil oyun. iOS platformuna da ücretsiz çıkış yapmasıyla beni oldukça şaşırtan multiplayer destekli uçak savaş oyununda bir yandan bölgeyi koruma altına alırken diğer yandan dünyayı fethetmeye çalışıyorsunuz. Sayısız görev de sizleri bekliyor.

Mobil platformda Nemesis: Air Combat gibi 1GB altı boyuta sahip olmasına karşın son derece kaliteli grafikler veren, özel efektlerle süslenmiş, daha da önemlisi kolay kontrollü uçak savaş oyunu bulmak epey zor; hatta imkansız. Ücretsiz indirilip oynanabilir olması da bonusu. Oynanışa geçecek olursam; Oyunda paralı bir jet savaşçısının yerine geçiyorsunuz. Amacınız; bölgelerin hakimi olmak. Çok sayıda görevin bulunduğunu önceden söylemiştim, şimdi hazır olun; Görevlerde karşınıza çıkan düşman jet uçaklarını yapay zeka değil, sizin gibi gerçek bir insan kontrol ediyor. Bu da daha zevkli oynanış demek.

Sadece jet savaş uçaklarının yer aldığı oyunda seviye sistemi mevcut. İndirdiğiniz her uçak, başarıyla tamamladığınız her görev size seviye atlatıyor. Elbette para da kazanıyorsunuz. Paranızı mevcut uçağınızı ve silahları yenilemek için kullanıyorsunuz.

YORUMLAR