Nemo's Reef

Nemo's Reef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nemo's Reef oldukça eğlenceli bir iOS oyunudur.

Nemo's Reef Disney'in ünlü Finding Nemo adlı animasyonunu konu alan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Nemo oyunudur.

Nemo's Reef'de Nemo'nun yanında okyanusun derinliklerine dalarak eğlenceli bir maceraya yol alıyoruz. Oyun Nemo ve babası Marlin'in okyanusun en güzel mercan resifini kurmaya karar vermesiyle başlıyor. Biz ise Nemo'ya ve babası Marlin'e bu görevlerinde eşlik ederek arkadaşlarına ve kendilerine bir yuva oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Nemo's Reef'de capcanlı görsel öğelerle süslenmiş okyanusların altına dalarak kendimize özel bir mercan resifi oluşturuyoruz. Oyunun grafikleri oldukça zengin bir renk paletine sahip ve tatmin edici seviyede. Kendi su altı cennetimizi yaratırken birçok farklı su altı bitkisini, mercan şeklini ve diğer dekoratif öğeleri kullanabiliyor ve mercan resifimizi kişiselleştirebiliyoruz. Oyunda Nemo filmlerindeki diğer kahramanlar olan Dory, Gill, Bloat ve Bubbles gibi karakterlerle de karşılaşabilmekteyiz.

Nemo's Reef'de yetiştirdiğimiz su altı bitkileri farklı egzotik balıkları kendilerine çekmekte. 50 adet farklı balık türünün yer aldığı oyun bize mercan resifimizi arkadaşlarımızınkiyle karşılaştırma imkanı da sunuyor.