Nerde Bu Otobus

Nerde Bu Otobus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nerde Bu Otobus uygulaması ile İstanbul'daki otobüs hat ve durak bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Nerde Bu Otobus, İstanbul ilindeki otobüs hat ve durak bilgilerini anlık olarak gösteren bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz kullanabildiğiniz uygulama ile duraklarda saatlerce beklemenize gerek kalmayacak.

Duraklarda uzun süre bekleme sorununa çözüm getiren Nerde Bu Otobus uygulaması, İstanbul’daki tüm otobüs hatlarını listeliyor. Hatların durak ve güzergah bilgilerine erişebilir ve beklediğiniz otobüsün durağa uğrama zamanını öğrenebilirsiniz.

iOS 7 tasarımına sahip yenilikçi arayüzü ile dikkat çeken uygulama, verileri doğrudan IETT’den alıyor. Böylelikle otobüs bilgilerine en doğru ve hızlı şekilde ulaşmanız sağlanmış. Hatlar bölümünden ilgili otobüsün varış saatlerine ulaşabilir, durağınızdan başka hangi otobüslerin geçtiğini öğrenebilirsiniz. Durakları liste veya harita üzerinden görme şansına sahipsiniz. Hatta otobüslerin hangi yönde ilerlediklerini dahi görebiliyorsunuz. Sık bindiğiniz otobüslerin bilgilerine kolayca ulaşmanızı sağlayan Favoriler de uygulama içerisinde yer alıyor.

IETT’den aldığı otobüs hat ve durak bilgilerini iPhone’unuza ileten, kolay kullanımlı otobüs uygulaması Nerde Bu Otobus, ücretsiz kategorisinde en iyisi ve kesinlikle denenmeli.

  • Otobüs hat bilgilerine ulaşma
  • Otobüs duraklarını liste ve harita üzerinde görme
  • Hat ve durakları favorilere ekleme
  • Otobüs güzergahını harita üzerinden takip etme