Nerdesin Aşkım

Nerdesin Aşkım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nerdesin Aşkım, sevgilinizin nerede olduğunu kolaylıkla öğrenmenize yardımcı olan bir iOS uygulaması.

Nerdesin Aşkım, sevgilinizin nerede olduğunu anlık olarak takip edebileceğiniz bir iOS uygulaması. Sevgilinize nerede olduğunu sorduğunuzda “Ödev yapıyoruz”, “Halı saha maçında arkadaşlarlayım” gibi kısa yanıtlar alıyor ve ardından kendinize “Gerçekten?” sorusunu soruyorsanız anbean konumunu harita üzerinden takip edebileceğiniz bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

Facebook hesabınıza giriş yaparak 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama “Sevgilim nerede?” sorusunu ortadan kaldırıyor. Sevgilisine güvenmeyip yerini anbean takip etmek isteyen kişiler için yapılan uygulamada konum bilgileri anlık olarak iletiliyor ve harita gösteriliyor. Ayrıca anlık bildirim alabiliyorsunuz. Sevgilinizden olur da ayrılırsanız konum takibini bırakmak için ayrıl butonuna dokunmanız kafi oluyor.

Not: Ücretsiz üyelikte 1 ay boyunca sınırsız kullanım hakkı sunuluyor. Bu süre sonunda günde 3 kez sorgulama yapabiliyorsunuz. Sevgilinizin saat başı nerede olduğunu takip etmek için uygulama içi satın alımlara başvurarak Nerdesin hakkı satın almanız gerekiyor.

YORUMLAR