Neverthink 3.18 (ios)

Neverthink

Neverthink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    Neverthink

Neverthink uygulaması üzerinden, internetteki birçok kaynaktan elde edilen video içerikleri seyredebiliyorsunuz.

Neverthink uygulaması boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz birbirinden ilginç videoları iOS cihazlarınızdan sizlere sunuyor.

Ders aralarında, çalışmaya mola verdiğinizde ya da seyahat ederken boş zamanınızı keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Neverthink uygulamasını sizlere tanıtalım. Sosyal medya platformlarında yeterince gezindiyseniz ve farklı şeyler arıyorsanız, birçok kaynaktan derlediği video içeriklerini sizlere sunan uygulamada onlarca kategori arasından seçim yaparak videoları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Haberler, komik videolar, oyunlar, eğitim, yemek, spor ve daha birçok kategoride binlerce video bulunan uygulamada, tek yapmanız gereken kategoriyi seçmek oluyor. Beğendiğiniz videoları hemen aşağıda bulunan beğen butonuyla favorilerinize ekleyebiliyor, paylaş butonuyla da arkadaşlarınızla veya sosyal medya profillerinizde kolayca paylaşabiliyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Neverthink uygulamasını bir Wi-Fi ağına bağlıyken kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR