Newsbeat

Newsbeat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  23

 • Üretici

  Tribune Digital Ventures

Newsbeat, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ilgi duyduğunuz alanları belirleyerek bu alanlara özel seçilen en son haberleri okuyabilmenizi hatta isterseniz sesli olarak dinleyebilmenizi sağlayan iOS haber uygulamasıdır.

Newsbeat, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların kişiselleştirerek kullanabileceği ücretsiz bir haber uygulamasıdır. AppStore üzerinde yüzlerce haber uygulaması olmasına rağmen bu uygulamaların büyük çoğunluğunda belirli kaynaklardan alınan haberler sunulmaktadır.

Newsbeat ile ilgilendiğiniz alanları belirleyerek bu alanların sizin için öncelik sırasını belirleyebilir ve uygulama size belirlediğiniz kriterlere uygun haberleri sunar. Uygulamanın en ilgi çeken özelliği ise size sunulan haberleri ister okuyabilir isterseniz de dinleyebilirsiniz. Özellikle işe veya okula giderken yada eve dönerken yolculuk sırasında güncemi takip etmek için haberleri okuyup dinleyebilirsiniz. Arabanızın hoparlörlerine bağlayarak araba kullanırken de kullanabileceğiniz uygulama kişisel haber radyonuz gibi çalışarak seçmiş olduğunuz alanlarla ilgili haberleri size okumaktadır.

Haberler dışında yaşadığınız bölgenin trafik ve hava durumu hakkında güncel bilgiler almanızı sağlayan Newsbeat üzerinde yerel, bölgesel ve uluslararası güvenilir kaynaklardan alınan haberler kullanılmaktadır.

Uygulamanın Öne Çıkan Özellikleri:

 • İlginizi çeken haber başlıklarını seçebilme ve seçimlerinizden oluşan yeni bölüm oluşturma
 • İstediğiniz haberleri sesli dinleme
 • Yerel, bölgesel ve uluslararası haberler
 • Sabahları yeni haberler hakkında e-posta gönderimi
 • Son dakika haberlerine ulaşım imkanı

Haberleri düzenli olarak takip etmek istiyorsanız, Newsbeat uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilir ve sınırsız kullanabilirsiniz. Uygulamanın dil desteği İngilizce olduğu için İngilizcesini geliştirmek isteyen kulanıcılarında oldukça işe yarayacak bir uygulamadır.

YORUMLAR