Ninja Mission 1.1 (ios)

Ninja Mission

1.1
Ninja Mission
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Mission, 3 süper ninjanın tehlikeli macerasına konuk olduğunuz bir iOS oyunu.

Ninja Mission, Kungfu vadisinde mutlu mesut yaşamlarını sürdüren halkı öldürmek için gelmiş eğitim ninjalara süper ninja olarak dur dediğimiz aksiyon dozu yüksek bir iOS oyunu ve ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz.

Hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu olan ninja oyununda kasabaya korku salan ninjaları durdurmaya çalışıyoruz. Hayatını ninja olmaya adamış üç kişinin yerine geçerek tehlikeli maceramıza başlıyoruz. Ninjalara yakışır şekilde yerden olabildiğince yüksekte koşturarak oyuna başlıyoruz. İlk etap eğitim bölümü olduğundan engelleri nasıl aşacağımız gösteriliyor. Eğitim aşamasını geçtikten sonra oyun bize gerçek yüzünüzü gösteriyor. Başta sadece atlayarak, kayarak aştığımız engelleri ninja yıldızı gibi özel silahlarımızı kullanmadan geçemiyoruz. Bunun yanı sıra sadece önümüzde beliren düşmanlar arkamızdan da takip etmeye başlıyor.

Oyun sonsuz koşu oyunları gibi hazırlanmış. Farklı olarak soldan sağa doğru koşuşturuyoruz. Süper ninjalarımız (3 ninja seçim hakkımız var) otomatik olarak koştuklarından biz sadece engelleri aşmak için kaydırma hareketlerini kullanıyoruz. Kontrol sistemi son derece basit olmasına karşın oynanış hiç kolay değil. Görevleri tamamlamak için parmaklarınızın son derece hızlı olması ve çok iyi odaklanmanız gerekiyor.

YORUMLAR