Nitro Chimp

Nitro Chimp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Chimp aksiyon dolu bir yarış oyunudur

Nitro Chimp yüksek hız ve uçuk akrobatik hareketlerle dolu bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Nitro Chimp'de gösteri tarifinin en başarılı şov kahramanı olmaya çalışan bir şempanze ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız bu ünvanı yakalayabilmek için en yüksek hızda yolculuk ederken en dik rampalardan uçmayha çalışıyor. Fakat bu mücadelesi onun yerini almak isteyen kötü goril tarafından baltalanıyor. Biz de kahramanımızın gorile karşı olan mücadelesinde ona yardımcı oluyoruz ve hedefini gerçekleştirmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Nitro Chimp'te ölümcül tuzaklarla dolu pistlerde yarışıyoruz. Yerde yanan tuzaklar, karşımıza çıkan engeller ve bize saldıran goril bizi yarış dışına çıkarabilecek öğeler. Şempanzemiz motor kullanırken bizim yapmamız gereken şey onu sağa veya sola yönlendirerek bu engelleri atlatmasını sağlamak. Yol üzerindeki özel alanlardan geçerek şempanzemiz nitro kazanabiliyor. Bu nitroyla süper hızlara çıkarak oldukça dik yokuşlardan kendimizi fırlatabiliyoruz. Bir yandan da havadaki ve yol üzerindeki altınları topluyoruz. Bu sayede yeni motorların ve şempanzemiz için yeni kostümlerin kilidini açabilmekteyiz.

Nitro Chimp göze hoş görünen grafikleri oldukça eğlenceli bir oynanışla birleştiriyor ve her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR