Nitro Nation Drag Racing 1.6.6 (ios)

Nitro Nation Drag Racing

Nitro Nation Drag Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Nation Drag Racing oyununda dünyanın en hızlı arabalarını sürün, online modda arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Nitro Nation Drag Racing, dünyanın en hızlı süper arabalarıyla yarış keyfi yaşayacağınız ücretsiz bir oyundur. 50’den fazla resmi olarak lisanslanmış arabanın yer aldığı oyunda amerikan kasa arabalardan 1000 beygir gücüne sahip süper egzotik arabalarla yarışacaksınız.

Popüler araba yarışı oyunlarına imzasını atmış Creative Mobile Games tarafından geliştirilen Nitro Nation Drag Racing, hem iPhone hem de iPad’lerde oynanabilen online ve oldukça zevkli bir araba yarışı oyunu. Tasarımları ile milyonların hayalini süsleyen en yeni ve klasik arabalarla yarışma imkanı bulduğumuz oyunda oyunu zevkli kılan onlarca mod bulunuyor. Teke tek yarışabilir, 10 kişiye kadar gerçek zamanlı yarışlar düzenleyebilir, rakiplerinizin arabası ile yarışabilirsiniz.

Skyline GT-R, 1969 model Mustang veya BMW’nin en iyi modeli BMW M3 ve daha onlarca lisanslı araba içeren oyunda temel amacınız katıldığınız yarışlarda birinci gelmek ve rüyanızı süsleyen otomobile kavuşmak. Başarıyla tamamladığınız yarışlar sonrası arabalarınızın performansını yükseltebilir veya yeni bir süper araba satın alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Bu süper arabalarla yeni bir dünya rekoru kırabilir ve turnuvaları ard arda kazanabilirsiniz.

Kolay ve hassas kontrol seçenekleri sunan oyununda online yarışlara da katılabiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza veya rastgele seçilen rakiplerinize karşı kafa kafaya yarışabilir, tek seferde 9 oyuncunun bulunduğu gerçek zamanlı yarışlara katılabilirsiniz. Elde ettiğiniz başarıları paylaşabilirsiniz.

Nitro Nation Drag Racing, klasiklerden süper arabalara onlarca farklı araçla online platformda yarışma fırsatı sunan, mutlaka oynamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR