N.O.V.A. 3: Freedom Edition 1.0.0 (ios)

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

N.O.V.A. 3: Freedom Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,093

  • Üretici

    Gameloft

N.O.V.A. 3: Freedom Edition içerisinde bolca aksiyon ve güzel graifkler bulunduran bir FPS oyunudur

N.O.V.A. 3: Freedom Edition insanoğlunun var oluş mücadelesinde başrolde olduğumuz bir mobil FPS oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition, mobil oyunlarda bir hayli tecrübeli olan Gameloft tarafından geliştirilmiş bir başka hit oyun. N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da gelecekte geçen bir bilim kurgu hikayesine tanık olmaktayız. İnsaoğlu uzayda yaşamayı mümkün kılan teknolojileri keşfettikten sonra galaksilerde koloniler kurmuş ve uzayın daha uzak noktalarını da keşfedebilmiştir. Fakat bu keşifler sonucu ortaya çıkan bir tehdit insanoğlunun kendi anavatanı olan dünyadan sürülmesine neden olmuştur. Biz de oyunda anavatanını geri almak için mücadele veren insanoğluna liderlik eden bir kahramanı yönetiyoruz.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition göz alıcı grafiklerle donatılmış bir FPS. Oyunu dilerseniz tek başınıza senaryo modunda, dilerseniz çok oyunculu oyun modlarından birinde diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Maceralarımız boyunca farklı gezegenleri ziyaret etmekteyiz, farklı silahları kullanabilmektesiniz. Bunun yanında çeşitli araçları ve savaş robotlarını da kullanabiliyoruz.

Eğer aksiyon dolu ve güzel grafiklere sahip bir FPS oyunu oynamak isterseniz N.O.V.A. 3: Freedom Edition'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR