Office Delve 1.0 (ios)

Office Delve

1.0
Office Delve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Office Delve özellikle aynı proje üzerinde çalışan iş insanlarının mutlaka kullanması gereken bir uygulama.

Office Delve, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde kullanılmak amacıyla tasarlanmış işlevsel bir doküman düzenleme ve paylaşma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Delve sayesinde iş arkadaşlarımızın üzerinde çalıştıkları belgeleri görüntüleyebiliyor, üzerlerinde değişiklikler yapabiliyoruz. Bu bakımdan Delve'in özellikle aynı proje üzerinde çalışan kişilerin epey işine yarayacağını düşünüyorum.

Office Delve, Office 365 tabanlı olarak çalışıyor. Yani belgeleri görüntüleyebilmemiz için Office 365 üzerinde oluşturulmuş ve arşivlenmiş olmaları gerekiyor. Kişilerin Office 365 üzerinde tuttukları belgelerine Delve sayesinde ulaşabiliyor ve eğer gerekliyse düzenlemeler yapabiliyoruz. Elbette tüm bu olup bitenden karşı tarafın da haberi oluyor.

Office Delve ile belgeler üzerinde düzenleme yapabilmemiz için o belgenin bizimle paylaşılmış olması gerekiyor. Aksi halde herhangi bir düzenleme yapamıyoruz.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi sunan Office Delve, aynı iş üzerinde kafa yoran kişilerin ortak çalışmalar yürütüp verimlerini artırabilecekleri bir uygulama.

YORUMLAR