ONE PIECE TREASURE CRUISE 1.0.2 (ios)

ONE PIECE TREASURE CRUISE

ONE PIECE TREASURE CRUISE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ONE PIECE TREASURE CRUISE, resmi bir One Piece oyunudur

ONE PIECE TREASURE CRUISE ünlü anime ve manga serisi One Piece'i mobil cihazlarımıza taşıyan resmi bir One Piece oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda One Piece dünyasına adım atarak heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunun hikayesi Luffy adlı genç kahramanımızın etrafında gelişiyor. Fushia Köyü'nde başlayan bu macerada kahramanımız Luffy dünyanın en büyük korsanı olmak için One Piece adlı hazinenin peşine düşüyor ve sonrasında gelişen olaylar dizisinde biz de ona yardımcı oluyoruz. Luffy bu macerasında yalnız değil; çünkü birçok ünlü One Piece kahramanı Luffy'e serüveninde eşlik ediyor.

ONE PIECE TREASURE CRUISE hafiften kart oyunlarını andıran bir yapıya sahip. Oyunda kendi kahraman takımımızı yönetmekteyiz. Düşmanlarımızla karşılaştıkça yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Bu iş için karşımıza çıkan bölüm sonu canavarlarını yenmemeiz ve onlardan düşen WANTED posterlerini toplamamız gerekiyor. WANTED posterlerini hana götürdüğümüzde ise yeni kahramanların kilidi açılıyor.

ONE PIECE TREASURE CRUISE'un savaş sistemi tek dokunuş üzerine kurulu. Kahramanlarımızın saldırı sırası geldiğinde ilgili tuşlara dokunuyoruz. Belli anlarda bu tuşa tekrar dokunduğumuzda da kombolar yapabiliyoruz. Kaliteli 2 boyutlu grafiklerle, özel seslendirme ve ara sahnelerle donatılmış oyun One Piece hayranlarına tatmin edici bir kalite sunuyor.

YORUMLAR