One Tap Hero

One Tap Hero
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31

  • Üretici

    Coconut Island Studio

One Tap Hero, iOS cihazlarınız üzerinde farklı maceralara doğru uzanacağınız aksiyon dolu bir platform oyunudur.

One Tap Hero, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir platform oyunudur.

Bulmaca ve aksiyon oyunları içerisinde yer alan tüm öğeleri başarıyla harmanlayarak oyunseverlere sunan oyun, aynı zamanda farklı bir macera oyunu deneyimini de sizlere sunmaktadır.

Kötü kalpli büyücü tarafından oyuncak ayı formuna dönüştürülen sevgilinizi kurtarmak için mücadele edeceğiniz oyunda, farklı bölümler altında yer alan yıldızları toplamaya çalışacaksınız. Çünkü sadece yıldızların gücünü kullanarak sevgilinizi eski haline dönüştürme şansına sahipsiniz.

 

Oyun içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm aksiyonlar için sadece akıllı telefon veya tabletinizin ekranına dokunmanız yeterlidir. Bu sayede oyunun oynanışı oldukça kolay bir hale gelmektedir ve her seviyeden mobil kullanıcı tarafından rahatlıkla oynanabilir.

Farklı oyun dünyaları üzerinde sizleri bekleyen büyülü bir macera oyununda karşınıza çıkan tüm yıldızları toplamalı, zorlu bulmacaları çözmeli ve karşınıza gelen düşmanlarınızı yok etmelisiniz.

Oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oyun olan One Tap Hero'da sizler de hemen yerinizi almak için oyunu iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR